Es Teknik Müh. Dgaz. İkl. San. Tic. Ltd. Şti.

Alarko Carrier 2001 yılından bu yana Toshiba VRF sistemlerini ve 2005 yılından itibaren de yüksek teknoloji ürünü bireysel klimalarını Türkiye pazarına sunuyor. Es Teknik Mühendislik Doğal Gaz İklimlendirme San.ve Tic.Ltd.Şti. sektörünün lider markası Alarko Carrier bayisi olarak 2013 yılından bu yana gücünü ve hizmet çeşitliliğini daha çok arttırarak, gelecek senelerde mevcut personeli ile birlikte büyüyerek, ürün satışı, keşif, taahhüt, kurulum ve yıllık bakım hizmetlerini Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde sizlere sunmaktadır.

Inverter teknolojisinin mucidi Toshiba 2001 yılından itibaren Alarko Carrier güvencesi ve deneyimiyle Türkiye pazarında yer almaya başladı. Aynı yıl yeni kuşak VRF sistemi Modular Multi’yi piyasaya sundu. 2002 yılında Super Multi-i VRF, 2005 yılında dijital inverterli Super Modular Multi VRF ve 2015 yılında ise VRF SMMS e serisini Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satışa çıkardı.

Es Teknik Mühendislik, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha kolay hale getirmeye devam eden Carrier Shop ürün gruplarına Bursa ilinde en iyi satış hizmeti sunan bayi olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız hizmette memnuniyetinizin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size en kısa sürede ulaştırmaktır.

Sizleri tanımak, yetkin personelimizle ihtiyaçlarınızı anlamak, en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı olmak için kaliteli personeli ile yeni ürünlerimizi sergilediğimiz Bursa, Nilüfer ilçesindeki mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.